Jaká je pro vás adekvátní cena za hraní MMO hry? - Fórum

aacid
avatar aacid
14 let 4 měsíců 25 dní
podla mna je to uplne normalna vec, kazdy kto aspon trochu rozmysla (hlavne firmy) chce maximalizovat svoj zarobok... a vyzera to tak ze je hromada ludi ochotnych zaplatit 10eur za virtualneho peta ktory nema ziadne pouzitie ani v tom virtualnom svete...
bola by blbost nevyuzit to :D

skratene: blizzard uplne chapem, nechapem ludi co to kupuju :D
Příspěvek přidán 18.12.2009 15:37
Heady
avatar Heady
15 let 3 měsíců 11 dní
Souhlasim. Pokud je to něco, co není pro hru jako takovou podstatné, proč ne.
Příspěvek přidán 19.12.2009 15:26
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 9 měsíců 11 dní
Tak to taky myslím, ale já se právě bojím, že se to zvrhne (tak jako u většiny her) v kupování vylepšování oproti druhým, což krátkodobě sice nažene koupě nahoru, páč budou chtít být všici in, ale z dlouhodobého hlediska si hráč uvědomí, že formulka být lepší = víc platit mu nevoní.
Příspěvek přidán 19.12.2009 22:23
sEnjin
avatar sEnjin
14 let 2 měsíců 20 dní
Co se týče klasických měsíčních poplatků u p2p her, tak si myslim, že jako češi jsme docela diskriminovaní. Neboť já žiju mimo uzemí ČR a vydělat si na měsíc hraní je pro mě otázka cca půl hodinky v práci, což je paráda :) Ale v česku 14 euro měsíčně jde docela poznat :) Podle mě by to mělo být přizpůsobený dané zemi, stejně jako jsou tarify u telefonu.
Příspěvek přidán 20.2.2010 6:37
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 6 měsíců 7 dní
sEnjin

Ano to mas uplnu pravdu pretoze ak pracujes napr na slovensku/cesku za cnc masinou pekne tych 20-25k vytiahnes.

Ale ak pracujes za cnc masinou v nemecku 50-60k je fakt poznat viac a co to je 8-9-10€ nic pretoze je to vtedy zanedbana ciastka a ako pises ako tam to fakt zarobis za pol hodku mozna za hodku :). Lenze ten system cosi napisal je asi nerealny pretoze napr blizzu by kolisala stava z prijmou a lidi by asi nebyli radi kdyby tady cz/sk platili mesacne 5€ za hru. a tam kdesi v usa platia tak ako maju takze by to bolo strasne nevyvazene . Ale co sa tyka pokial chcem naozaj nieco hrat a bavi ma to tak si za tu kvalitu zaplatim samozrejme pokial nemam zenu a dve deti a viem ze financna situacia nieje nejaka total extremna tak sa tie peniazky mozu radsej odkladat ako v podstate vyhadzovat do vetra
Příspěvek přidán 12.11.2010 9:37
Pilliars
avatar Pilliars
14 let 5 měsíců 0 dní
njn někde je to pulhodina a někde celej den ^^
Příspěvek přidán 12.11.2010 22:24
Snuggy
avatar Snuggy
9 let 7 měsíců 3 dní
MMO hry by měly být především zdarma, aspoň základní hra. Každý má mít možnost si přikoupit něco na svého avatara, ale dnes už je snad do každé hry registrace a základ zdarma, viz: mmo-hry.cz
Příspěvek přidán 7.10.2014 21:43
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání